ABC Biegu Unijnego 2019

Szósty Bieg Unijny odbędzie się w Przeźmierowie już pojutrze – w środę 1 maja! Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami.

Prosimy zapoznać się z mapką - kilka ulic będzie zamkniętych na czas zawodów.

BIURO ZAWODÓW: będzie mieścić się w hali sportowej OSiR w Przeźmierowie - ul. Kościelna 46/48. Biuro będzie czynne 1 maja 2019 r. w godz. od 7:30 do 10:30  Jeśli przyjdziesz wcześniej na pewno unikniesz czekania w kolejce po numer startowy i zdążysz przeprowadzić rozgrzewkę. Unikniesz tym samym niepotrzebnych nerwów i stresu. Jeżeli przyjdziesz „za pięć dwunasta" zamiast skupić się na starcie w zawodach i cieszyć się atmosferą, skupisz się na oczekiwaniu w kolejce.

WERYFIKACJA: każdy zawodnik podczas odbioru pakietu startowego zobowiązany jest do przedstawienia dokumentu tożsamości oraz podpisania oświadczenia przed startem. Dla zawodników nieletnich wymagana jest zgoda na start podpisana przez osobę dorosłą. Przy wejściu do biura, odszukaj swój numer startowy na liście, zapamiętaj go i podejdź do odpowiedniego stanowiska, gdzie otrzymasz kopertę z numerem startowym, agrafkami i chipem.
Ze względów organizacyjnych po godz. 10:30 żaden pakiet nie będzie mógł być wydany. Osoby, które nie odbiorą swojego pakietu w wyznaczonym czasie, nie zostają dopuszczone do startu.

SZATNIE I DEPOZYTY: na miejscu zawodów dostępne będą przebieralnie oraz depozyt, gdzie będzie można zostawić torbę z rzeczami na przebranie. W depozycie otrzymasz worek, do którego możesz wrzucić plecak i zostawić go tam na czas trwania Biegu Unijnego. Bagaże będą przyjmowane do depozytu tylko w workach dostarczonych przez organizatora. Bagaże luzem, bez worków, nie będą przyjmowane. Worek zostanie oklejony Twoim numerem startowym przez pracownika depozytu.

NAPOJE I POSIŁEK REGENERACYJNY: punkt z wodą będzie zlokalizowany na 5 km trasy. Po okazaniu numeru startowego będziesz mógł zjeść ciepłą grochówkę, na którą zapraszamy po ukończeniu Biegu. Strefa gastronomiczna zlokalizowana będzie na terenie hali sportowej OSiR - wejście od strony ul. Kościelnej. 

MEDAL: po wbiegnięciu na metę otrzymasz pamiątkowy medal.

CHIP: po wbiegnięciu na metę należy zwrócić organizatorowi.

NUMER STARTOWY JEST JEDNORAZOWY: nie musisz go zwracać.  

Agnieszka Wilczyńska na podstawie osir.pl

ABC Biegu Unijnego 2019
Kategoria: