Cafemama Inspiria - co słychać?

“Wyczekuję środy, odkryłam, że jestem już uzależniona od tych spotkań” - powiedziała mama dwójki dzieci, zabierając do domu  własnoręcznie wykonaną dekorację na jednym z warsztatów. W tym miesiącu było ponad 40 uczestników działań, wśród gości pojawili się też Panowie. Już dziś zapraszamy Wszystkich sympatyków inicjatywy Cafemama na Piknik rodzinny 14.06. o godz. 17:00 (m.in. wege grill, kadry na leżaku, kącik zabaw przyjemnych i pożytecznych). 

A co działo się ostatnio? W maju odbyły się warsztaty, które pomogły nam zadbać 
- o kobiece piękno (wizaż Malowanki Hanki, sesja zdjęciowa Prusch Studio), 
- o piękno domu (warsztat z architektką), o piękno serca  (dramowy warsztat coachingowy “Co słychać” Agaty Banasiak) i 
- o piękno macierzyństwa w kontekście edukacji (O czytaniu globalnym), odbyły się też  warsztaty rękodzieła np. decoupage. 

Co przed nami? Ostatnie 4 okazje do poszerzenia wiedzy i pogłębiania relacji. Zapraszamy obecnie na spotkania z cyklu warsztat Mamy dla Mam - będzie o kreatywności, malowaniu na piasku i artystycznej drodze. Następnie skierujemy się w stronę zieleni i pleneru i to dosłownie. Odpowiadając na zainteresowanie wielu osób nowym trendem, również w Cafemama Inspiria stworzymy „Las w słoiku”. Będzie to profesjonalnie prowadzone działanie przez doświadczonych florystów w formule “de lux”, z  dobrej jakości materiałami. Do współdecydowania i tworzenia wyjątkowego klimatu Cafemama Inspiria zapraszamy nieustannie - także na  wspomniany piknik  oraz ostatni popołudniowy warsztat  - o ogrodzie, pasji tworzenia i hortiterapi, okiem specjalisty - praktyka.
Projekt jest współfinansowany przez Gminę Tarnowo Podgórne.

Zachęcamy do zapisów: fundacja.inspiria@gmail.com lub przez fb.@fundacjainspiria. @cafemamalusowo. 
 

Agata Banasiak

Cafemama Inspiria - co słychać?
Kategoria: