Wesprzyj zakup bezpiecznego i funkcjonalnego wózka dla Maksa

Maksymiliana Wolkiewicza z Przeźmierowa przedstawialiśmy kilka miesięcy temu. Dziś prosimy Państwa o wsparcie na zakup nowego bezpiecznego i funkcjonalnego wózka dla niego.

Potrzebnych jest prawie 11 tys. zł.

Tak czytamy w serwisie https://www.siepomaga.pl/maks-wolkiewicz

„Maksymilian cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, któremu współtowarzyszą upośledzenie umysłowe w stopniu głębokim, atetoza (zaburzenie neurologiczne, objawiające się niekontrolowanymi ruchami kończyn dolnych), uszkodzony nerw wzrokowy. Od roku szukamy odpowiedniego wózka – takiego, który nie będzie pogłębiał wad mojego syna. Wózka funkcjonalnego i bezpiecznego.

Po wielu konsultacjach i przymiarkach – znaleźliśmy taki wózek! Pomimo dofinansowań, wciąż brakuje nam blisko 10 tysięcy złotych. Nie jesteśmy w stanie sami sfinansować zakupu, dlatego zwracamy się o pomoc w zebraniu środków na ten cel.

Jedną z najistotniejszych rzeczy przy wyborze wózka jest profilowana poduszka, która ustabilizuje krzywe bioderka, a także zadba o kręgosłup. Dzięki wózkowi, który udało nam się dopasować, Max będzie bezpieczny i ustabilizowany, spacer z nim będzie przyjemnością. Maks zobaczy świat, nie będzie czuł bólu związanego z długotrwałą pozycją siedzącą. Prosimy o pomoc!”

Agnieszka Wilczyńska na podstawie www.siepomaga.pl

 

Wesprzyj zakup bezpiecznego i funkcjonalnego wózka dla Maksa (www.siepomaga.pl)
Kategoria: