Komedianci na bis! „Polowanie na lisa” S. Mrożka

 

Na skraju lasu, którego właściwie już nie ma, przy rozłożystym drzewie z którego sterczy jedyny konar, w domu skleconym byle jak i z byle czego, wśród muzyki wrzeszczącej z każdego okna rezyduje typowa gromada małej lokalnej społeczności - szczęśliwcy i nieudacznicy, zdegradowani i figuranci, obiboki i nadgorliwcy, zakręceni i prostolinijni. Wieczór jak każdy inny- nudy na pudy, marazm, martwota. Lecz oto na zastrzeżonym dla tubylców terytorium pojawia się Obcy. Rodzą się pytania i wątpliwości - przyjąć, zaakceptować, pokochać czy … zabić? Nadejdzie noc pełna potyczek, starć,  nagłych zwrotów akcji i niespodziewanych rozstrzygnięć. Horror! A jaki będzie finał tej pogoni za Nietutejszym? Premiera spektaklu odbyła się 23 listopada 2019 roku i jest to już czwarty spektakl przygotowany przez GT Komedianci. 

 

reżyseria -Bogdan Żyłkowski

scenografia i kostiumy -Agnieszka Gierach

opracowania muzyczne -Joanna Waluszko

aktorzy- Anna Dzięcioł, Danuta Czajka, Katarzyna Preyer, Sławomira Krzyżaniak, Bartosz Dzięcioł, Robert Nowak, Tomasz Pietrzak

 

29 lutego (sobota) godz. 18:00 

CK Przeźmierowo

GT Komedianci „Polowanie na lisa” na bis 

Obowiązują bezpłatne wejściówki.

Można je odebrać w biurze GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 9-15), w Domu Kultury w Tarnowie Podgórnym (od poniedziałku do piątku, w godz. 15-20) oraz w Centrum Kultury Przeźmierowo (od wtorku do piątku w godz. 16-20)

SB

Dodaj komentarz