Park Rozrywki Rodzinka przez cały rok.

Od ponad 6 lat w podpoznańskim Skórzewie funkcjonuje park, w którym można w przyjaznej atmosferze spędzać rodzinnie czas. Mnogość atrakcji łączy się tam z dobrą kuchnią i szeroką ofertą rozrywkowo - edukacyjną. Można tu zjeść pyszną włoską pizzę w Pizzerii Rodzinka.

Park Rozrywki Rodzinka to najpopularniejsze w Poznaniu i okolicach miejsce na organizację urodzinek. Odpowiednio przygotowane scenariusze, ciekawe i ciągle uatrakcyjniane pakiety tematyczne sprawiają mnóstwo frajdy zarówno jubilatom jak i ich gościom. Uczestnicy urodzinek pod okiem animatorów bawią się, jedzą i korzystają z przygotowanych atrakcji w sali sportowej czy małpim gaju. W czasie tej imprezki rodzice mogą wspólnie usiąść przy jednym stole i poznać się lepiej. 

Od lat w czasie ferii zimowych w pierwszych miesiącach roku organizujemy dla dzieci półkolonie. Nasi animatorzy zawsze opracowują ciekawe, aktualnie atrakcyjne tematy, które przyciągają młodych uczestników.

Przez cały rok organizujemy rodzinne uroczystości. Największym powodzeniem cieszą się chrzciny, roczki, komunie i jubileusze. W ubiegłym roku podjęliśmy się dużemu wyzwaniu jakim jest organizacja wesela. Impreza weselna przerosła oczekiwania wszystkich, nawet pary młodej, która z wdzięczności ofiarowała nam przepiękny list pochwalny. W ten sposób organizowanie wesel na stałe wpisało się do naszego portfolio. 

W maju w weekendy odbywają się komunie, które są ze szczególną atencją i starannością przygotowywane przez zgrany zespół pracowników restauracji.

Park Rozrywki Rodzinka to także eduRodzinka. Przez cały rok przyjeżdżają wycieczki ze szkół i przedszkoli, aby wziąć udział w edukacyjnych warsztatach. Oferujemy warsztaty z eksperymentami chemicznymi, zajęcia plastyczne, kulinarne, warsztaty edukacyjne związane z polskimi legendami, a także warsztaty świąteczne i wiele innych. Nauka przez zabawę – to hasło wszystkich warsztatów eduRodzinki. Dużym powodzeniem  cieszy się Zielona Szkoła – to jednodniowa wycieczka z edukacyjnymi warsztatami przyrodniczymi.

Specjalizujemy się w organizacji pikników firmowych dla dużych i małych firm. U nas zarówno dyrektorzy jak i pozostali pracownicy i ich dzieci bawią się wyśmienicie na zorganizowanej plaży lub w części zadaszonej Parku. Atrakcyjne scenariusze pełne zabaw i konkursów, gry fabularne, gry team buildingowe, pokazy, turnieje, konkurencje, mini spartakiady, stanowiska dziecięcych atrakcji  oraz doświadczony zespół animatorów gwarantują udaną zabawę. Pełnej satysfakcji wyboru naszego Parku dopełnia smaczna kuchnia dostosowana nawet do najwybredniejszych podniebień.

Park Rozrywki to idealne miejsce nie tylko na rozrywkę dla dzieci, ale także dla dorosłych osób. Podczas eventów dla pracowników firm stawiamy na aktywną integrację zespołu przez zabawę. Dzięki konkurencjom organizowanym przez animatorów, poprawia się komunikacja oraz umiejętność nawiązywania kontaktów międzyludzkich w zespole.

Park posiada także dobrze wyposażone sale, w których mogą odbywać się konferencje i szkolenia pracowników. Z nami można świętować wszystkie jubileusze firmowe. Zapewniamy catering i animacje z dojazdem do klienta.

W Rodzince, jak co roku w czerwcu z okazji Dnia Ojca odbywa się wspólne nocowanie pod namiotem na plaży. Tatusiowe mają okazję wziąć swoich synów i córki na pierwszą "survivalową" przygodę.  

Park Rozrywki Rodzinka, kolejny raz organizuje także letnie półkolonie! Pod okiem wychowawców w tematycznych turnusach dzieci poznają nowych przyjaciół, odkryją nowe pasje korzystając ze wszystkich atrakcji Parku. Rodzice mogą być pewni i spokojni, że na półkoloniach Rodzinki dziecko jest bezpieczne, najedzone i zadowolone. Park wciąż się zmienia udoskonala, wprowadza nowości. 

Jeżeli nie byli Państwo jeszcze w Rodzince to może najwyższy czas, aby poznać to miejsce. 

Więcej informacji na www.parkrodzinka.pl i profilu FB www.facebook.com/RodzinkaParkRozrywki

 

Park Rozrywki Rodzinka, ul. Skórzewska 19, Skórzewo, 60-185 Poznań

Mail.: recepcja@parkrodzinka.pl